Produkt na indywidualne zamówienie

Plisa

Cena od: 62,00
Cena 62

Żaluzja plisowana zwana potocznie plisą to elegancka, wszechstronna i bardzo funkcjonalna przesłona okienna. Plisa dzięki swej prostocie i braku mechanizmów jest bardzo lubianym przez klientów produktem. Plisy możemy zasunąć od dołu, od góry lub ustawić przesłonę na środku okna. Najpopularniejszy, a zarazem najwygodniejszy i najlepiej wyglądający jest sposób montażu plisy w świetle okna, za pomocą małych wkrętów. Tak zamontowana plisa nie zabiera miejsca na futrynie i nie przeszkadza przy otwieraniu okna.

Profile alumniowe (górny i dolny) występują w wielu kolorach, białym, anoda, antracyt, brąz oraz okleina drewnopodobna złoty dąb oraz orzech.

W ofercie mamy bardzo bogaty wybór tkanin plisowanych o różnym stopniu zaciemnienia. Stawiamy tu przede wszystkim na jakość polskich producentów tkanin oferujących wiele kolorów i struktur. Tkaniny plisowane występują w wersji z dwustronnym kolorem lub ze srebrną powłoką zewnętrzną dodatkowo odbijającą promienie słoneczne, co przyczynia się do obniżenia temperatury w pomieszczeniu.

 

Koszt wysyłki od: 30,00 ZŁ
Realizacja zamówienia:6-9 dni
Gwarancja bezpieczeństwa transkacji

Montaż rolety PLISOWANEJ

Galeria tkanin

Podaj wymiary

Szerokość:

Wpisz wartość pomiędzy 20 cm - 150 cm

Wysokość:

Wpisz wartość pomiędzy 20 cm - 230 cm

Ilość:

Ilość sztuk rolet o tych samych wymiarach

Akcesoria dodatkowe

Brak

Kolor mechanizmu

PLISA lakier

PLISA lakier ANODA (srebrny)
PLISA lakier ANTRACYT
PLISA lakier BIAŁY
PLISA lakier BRĄZ

PLISA okleina drewnopodobna

PLISA okleina drewnopodobna ORZECH
PLISA okleina drewnopodobna ZŁOTY DĄB
UWAGA! Okleina drewnopodobna powoduje wzrost ceny

Strona mechanizmu

Podsumowanie: 62

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.