O firmie

 
Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej.
Od 1996 roku zajmujemy się sprzedażą, pomiarem i montażem rolet. W 2013r. otworzyliśmy własną produkcję, dzięki której możemy zaoferować Państwu duży wybór rolet wewnętrznych i moskitier. W 2018 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby przy ulicy 11 Listopada 112, co pozwoliło nam poszerzyć produkcję o kolejny dział - rolety zewnętrzne.
Posiadamy duży wybór rolet wewnętrznych i moskitier. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych rozwiązań m.in. klasyczne rolety materiałowe oraz nowoczesne rolety dzień-noc.   Produkujemy rolety wolnowiszące systemu mini oraz cover, a także rolety w kasetach z prowadnicami. Oferujemy bardzo duży wybór nowoczesnych tkanin jednolitych oraz tkanin dzień-noc.
Bużym zainteresowaniem klientów cieszą się rolety całkowicie zaciemniające, zarówno z tkanin jednolitycz blackout, jednocześnie odbijających promienie słoneczne oraz rolety dzień-noc z trzywarstwowym materiałem 100% zaciemniającym. Systematycznie wprowadzamy nowe materiały do rolet pojawiające się na rynku. Wszystkie rolety wykonujemy na indywidualny wymiar podany przez klienta, dbając przy tym o najdrobniejsze szczegóły. Jako producent możemy zaoferować konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zamówień.
Sprzedajemy nasze produkty w sklepie stacjonarnym w Jędrzejowie przy ul. 11 Listopada 112, za pośrednictwem strony internetowej oraz z serwisie Allegro. Przyjmujemy zamówienia z całej Polski. Rolety wysyłamy wówczas za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów z terenu całego województwa świętokrzyskiego i nie tylko. Miasta gdzie dostarczamy nasze produkty to m.in Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Jędrzejów, Pińczów, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Końskie, Busko-Zdrój, Staszów, Sędziszów. Jeśli mają Państwo pytania, chętnie na nie odpowiemy. Prosimy pisać na nasz adres mailowy lub dzownić.
Pracujemu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz w soboty od 9-13. Zapraszamy.