Filtruj produkty
Wykończenie dolne
Wykończenie dolne

Rolety MINI bez kasety - żyłkowe


Rolety Vegas MINI to system roletowy bez kasetki i prowadnic bocznych, jedynie z prowadzeniem żyłkowym. Żyłki rolety prowadzone są pod tkaniną, a nie obok niej. Dzięki temu, wyeliminowane zostało ryzyko zahaczenia o nie ręką przy otwieraniu okna, sama roleta zaś nie haczy o klamkę okna. Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale prezentuje się na każdym oknie.
Specjalne wieszaki mocujące pozwalają na bezinwazyjny montaż rolety Vegas MINI na oknie, również na oknie z wywietrznikami. Mocowanie dolne żyłek rolety pozwala na regulację ich naprężenia. System rolet MINI wyposażony został w samohamujący mechanizm Vegas, mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej. Mechanizm umożliwia ustawienie i zatrzymanie tkaniny rolety w dowolnej wysokości okna bez konieczności zaczepiania łańcuszka o jakikolwiek zewnętrzny haczyk czy blokadę.

Dostępne kolory osprzętu do rolet MINI to BIAŁY, BRĄZ, ZŁOTY DAB i ANTRACYT.

Maksymalna szerokość rolety mini dzień-noc: 170 cm
Maksymalna wysokość rolety mini dzień-noc: 230 cm

W systemie rolet MINI możemy zastosować nowoczesne tkaniny DZIEŃ NOC lub JEDNOLITE, które oferujemy w wielu kolekcjach, o bogatej gamie kolorystycznej, różnorodnej strukturze i różnym stopniu zacienienia.

Rolety wewnętrzne


W kategorii ROLET WEWNĘTRZNYCH oferujemy Państwu kilka rozwiązań
w zależności możliwości montażu oraz charakteru i wystroju wnętrza.

ROLETY MINI – to najbardziej minimalistyczne rozwiązanie, nadające się do każdego okna, a nie wymagające jakiejkolwiek ingerencji w jego strukturę. Jest to systemu be kasetki i prowadnic bocznych, a jedynie z prowadzeniem żyłkowym (pod tkaniną).

ROLETY CLASSIC – to klasyczny system w eleganckiej aluminiowej kasecie z prowadnicami bocznymi pcv. Przykręcana kaseta i przyklejane prowadnice boczne stanowią piękne i funkcjonalne wykończenie dla okna.

ROLETY PROFIL - to również system kasetkowy ale kasetkę możemy przykleić lub przykręcić do ramy okiennej. System charakteryzuje się prowadnicami przestrzennymi, gdzie materiał porusza się właśnie wewnątrz prowadnicy, nie wchodząc w światło szyby.

ROLETY COVER – to cieszący się coraz większym uznaniem klientów system rolety wolnowiszącej w półkasecie, bez prowadnic bocznych. Znajdujących zastosowanie w szczególności na dużych oknach lub w nowoczesnych wnętrzach, gdzie roletę wieszamy w miejsce tradycyjnego karnisza i jest ona nowoczesną osłoną okienną, nie wymagającą dodatkowo firan czy zasłon.

Do wszystkich wymienionych systemów możemy zastosować nowoczesne tkaniny DZIEŃ NOC lub tradycyjne tkaniny JEDNOLITE w wielu strukturachi bogatej gamie kolorystycznej.