Filtruj produkty
Wykończenie dolne
Wykończenie dolne

Moskitiery


MOSKITIERA OKIENNA Vegas Mosquito

Ramka MOSKITIERY OKIENNEJ Vegas Mosquito to propozycja dla wszystkich którzy szukają skutecznego rozwiązania na okno przeciwko owadom w okresie letnim i nie tylko.

Szczególnymi zaletami ramki MOSKITIERY OKIENNEJ Vegas Mosquito jest jej estetyczny wygląd, sztywność oraz możliwość zastosowania dodatkowego uszczelnienia w postaci szczotki między ramką moskitiery a ramą okna. Ramka moskitiery wykonana jest z aluminiowych profili połączonych ze sobą narożnikami PCV. Kształt profilu umożliwia swobodne zastosowanie go w przypadku okien półzlicowanych.

Sztywność profilu umożliwia wykonanie moskitier o powierzchni do 2 m2.

Dostępne kolory ramki moskitiery okiennej lakierowanej: BIEL, BRĄZ, ORZECH, MAHOŃ, SREBRNY, ANTRACYT.
Dostępne kolory ramki moskitiery w okleinie drewnopodobnej: ZŁOTY DĄB, ORZECH, MAHOŃ, DĄB BAGIENNY.

MOSKITIERA DRZWIOWA Vegas Moskquito

MOSKITIERA DRZWIOWA otwierana Vegas Mosquito to propozycja dla wszystkich którzy szukają skutecznego rozwiązania na drzwi przeciwko owadom w okresie letnim.

Szczególną zaletą MOSKITIERY DRZWIOWEJ Vegas Mosquito jest jej estetyczny wygląd oraz wysoka sztywność i odporność ramy na wyginanie pomimo płaskiej konstrukcji profili. Wszystkie elementy moskitiery wykonane są z aluminium.

Konstrukcja ramki moskitiery drzwiowej Vegas Mosquito opiera się o system narożników wewnętrznych, które pozwalają w estetyczny sposób (poprzez zaciskanie) łączyć zacięte pod kątem profile tak, że miejsce ich styku pozostaje praktycznie niewidoczne.

Moskitiera drzwiowa Vegas Mosquito wyposażona została ponadto w profil rozporowy, ukształtowany tak, że jego wewnętrzna część tworzy wygodny uchwyt do otwierania i zamykania moskitiery.

Dostępne kolory ramki lakierowanej: BIAŁY, ZŁOTY DĄB, BRĄZ, MAHOŃ, ANTRACYT.
Dostępne kolory ramki w okleinie drewnopodobnej: ZŁOTY DĄB, ORZECH, MAHOŃ, DĄB BAGIENNY.
Maksymalna szerokość ramki: (wartość przybliżona): 130 cm
Maksymalna wysokość ramki: (wartość przybliżona): 240 cm