Filtruj produkty
Wykończenie dolne
Wykończenie dolne

Żaluzje


ŻALUZJE to obecnie bardzo modny rodzaj przesłon okiennych. Niezależnie od tego o jakim wymiarze i rodzaju zawsze świetnie prezentują się na każdym oknie. Oferujemy Państwu kilka wariantów żaluzji.

ŻALUZJA DREWNIANA to bardzo modny i elegancki, a zarazem funkcjonalny rodzaj nowoczesnych osłon okiennych. Żaluzja pozwala znacznie zmniejszyć nagrzewanie pomieszczenia, dzięki precyzyjnej regulacji dopływu światła.
ŻALUZJA DREWNIANA o szerokości lameli 50mm doskonale sprawdzi się przy dużych szkleniach. Możemy zamontować ją do ściany, nad wnęką okienną lub bezpośrednio do sufitu. Szeroka kolorystyka drewnianych lameli pozwala na dopasowanie ich do każdego wnętrz, zarówno klasycznego salonu, jak i bardzo nowoczesnej kuchni. Żaluzja drewniana to piękny i funkcjonalny dodatek do każdego pomieszczenia.

ŻALUZJĘ DREWNIANĄ 25mm montujemy na skrzydle okiennym, dzięki czemu nie zabiera wiele miejsca, a wygląda bardzo efektownie.

ŻALUZJA ALUMINIOWA 50mm to jeden z najbardziej ekskluzywnych sposobów na przysłonięcie dużych przeszkleń, na przykład w biurowcach, salach konferencyjnych, klubach lub nowoczesnych oknach balkonowych. Dzięki swoim właściwością, żaluzje pozwalają na swobodną regulację ilości wpadającego do pomieszczenia światła słonecznego. Stanowią też doskonałą ochronę przed nagrzewaniem się pomieszczenia. Bardzo duży wybór kolorów żaluzji aluminiowej pozwala na dopasowanie jej do każdego wnętrza.

ŻALUZJA ALUMINIOWA o szerokości lameli 25mm cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu lat. To elegancki i funkcjonalny system osłonowy zawieszany bezpośrednio na skrzydło okienne. Żaluzja dzięki swym właściwością sprawia że możemy płynnie regulować dopływ światła słonecznego do pomieszczenia. Doskonale sprawdzi się, gdy chcemy obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w upalne dni. Żaluzja aluminiowa to piękny, minimalistyczny dodatek do każdego okna, w każdym pomieszczeniu. Sprawdzi się doskonale w kuchni, salonie, korytarzu czy łazience. Dzięki bardzo bogatej kolorystyce z łatwością dopasujemy ją do każdego wnętrza.