Filtruj produkty
Wykończenie dolne
Wykończenie dolne
Plisy

Sortuj według:

Plisy


Roleta PLISOWANA zwana potocznie PLISĄ to elegancka, wszechstronna i bardzo funkcjonalna przesłona okienna. PLISA dzięki swej prostocie i braku mechanizmów jest bardzo lubianym przez klientów produktem. PLISY możemy zasunąć od dołu, od góry lub ustawić przesłonę na środku okna. Najpopularniejszy, a zarazem najwygodniejszy i najlepiej wyglądający jest sposób montażu PLISY w świetle okna, za pomocą małych wkrętów. Tak zamontowana PLISA nie zabiera miejsca na futrynie i nie przeszkadza przy otwieraniu okna.

Profile aluminiowe (górny i dolny) występują w wielu kolorach: BIAŁY, ANODA, ANTRACYT, BRĄZ, oraz w okleinie drewnopodobnej ZŁOTY DAB, ORZECH.

W ofercie mamy bardzo bogaty wybór TKANIN PLISOWANYCH o różnym stopniu zaciemnienia. Stawiamy tu przede wszystkim na jakość polskich producentów tkanin oferujących wiele kolorów i struktur. Tkaniny plisowane występują w wersji z dwustronnym kolorem lub ze srebrną powłoką zewnętrzną dodatkowo odbijającą promienie słoneczne, co przyczynia się do obniżenia temperatury w pomieszczeniu.