Filtruj produkty
Wykończenie dolne
Wykończenie dolne
Rolety dachowe

Sortuj według:

Brak wyników pasujących do podanych kryteriów

Rolety dachowe


Rolety do OKNA DACHOWEGO.
Nasze rolety można zastosować do powszechnie występujących systemów OKIEN DACHOWYCH (Fakro). Rolety do OKIEN DACHOWYCH skutecznie chronią wnętrze przed ostrym światłem oraz nadmiernym nagrzewaniem się poddasza. Dzięki zastosowaniu specjalnych profili, prowadnic oraz belki dolnej (zakończoną uszczelką szczotkową) został zniwelowany prześwit w miejscu stykania się belki dolnej z dolną częścią skrzydła okiennego.
Roleta do OKIEN DACHOWYCH wyposażona jest w wygodny mechanizm sprężynowy, który umożliwia samoczynne zwijanie materiału do kasety. W wyniku precyzyjnego połączenia uchwytu belki oraz hamulca możemy zatrzymać materiał w dowolnym miejscu. Zastosowanie mechanizmu sprężynowego i hamulców sprawia, że materiał jest zawsze naciągnięty. Nawet podczas całkowitego uchylenia okna materiał nie fałduje się i nie wypada z prowadnic.
Podstawowymi zaletami naszych rolet jest prostota ich montażu i pomiaru (rysunki dotyczące pomiaru i montażu przedstawione są na załącznikach) oraz niezawodne działanie.

W naszej ofercie mamy do wyboru kolory kasety i prowadnic: ANODA (srebrny), BIAŁY oraz SOSNA CIEMNA (drewnopodobna).

Oferujemy duży wybór materiałów do rolet na okna dachowe. Mamy tkaniny standardowe jednolite – kolekcja EDEN, tkaniny plecione (strukturalne) – kolekcja ARUBA i JAMAJKA oraz tkaniny całkowicie zaciemniające z kolekcji MADAGASKAR Silver, które dzięki zewnętrznej srebrnej powłoce dodatkowo odbijają promienie słoneczne. Duży uznaniem klientów cieszą się również nowoczesne materiały z kolekcji CZAD – bardzo dobrze zaciemniające i pięknie błyszczące dzięki srebrnym drobinkom w tkaninie.
Wszystkie tkaniny zastosowane w roletach posiadają atest higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny, Zakład Higieny Środowiska.