Filtruj produkty
Wykończenie dolne
Wykończenie dolne

Rolety PROFIL w kasecie - bezinwazyjne (z możliwością przykręcenia)


Rolety Vegas PROFIL to system w kasecie aluminiowej, która jest mocowana zatrzaskowo na adaptery aluminiowe przyklejane do profilu okna za pomocą taśmy dwustronnie klejącej. Taka konstrukcja umożliwia wielokrotne zdejmowanie i zakładanie kasety bez użycia jakichkolwiek narzędzi.
Zaletą systemu PROFIL są przestrzenne prowadnice w kształcie litery C przyklejane do listew przyszybowych, nie zachodzące w światło szyby.
System PROFIL wyposażony został w samohamujący mechanizm Vegas, mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej. Mechanizm umożliwia ustawienie i zatrzymanie tkaniny rolety w dowolnej wysokości okna bez konieczności zaczepiania łańcuszka o jakikolwiek zewnętrzny haczyk czy blokadę.

W systemie profil oferujemy kasety oraz prowadnice w kolorze BIAŁY, BRĄZ.

W systemie rolet CLASSIC możemy zastosować nowoczesne tkaniny DZIEŃ NOC lub JEDNOLITE, które oferujemy w wielu kolekcjach, o bogatej gamie kolorystycznej, różnorodnej strukturze i różnym stopniu zacienienia.

Rolety wewnętrzne


W kategorii ROLET WEWNĘTRZNYCH oferujemy Państwu kilka rozwiązań
w zależności możliwości montażu oraz charakteru i wystroju wnętrza.

ROLETY MINI – to najbardziej minimalistyczne rozwiązanie, nadające się do każdego okna, a nie wymagające jakiejkolwiek ingerencji w jego strukturę. Jest to systemu be kasetki i prowadnic bocznych, a jedynie z prowadzeniem żyłkowym (pod tkaniną).

ROLETY CLASSIC – to klasyczny system w eleganckiej aluminiowej kasecie z prowadnicami bocznymi pcv. Przykręcana kaseta i przyklejane prowadnice boczne stanowią piękne i funkcjonalne wykończenie dla okna.

ROLETY PROFIL - to również system kasetkowy ale kasetkę możemy przykleić lub przykręcić do ramy okiennej. System charakteryzuje się prowadnicami przestrzennymi, gdzie materiał porusza się właśnie wewnątrz prowadnicy, nie wchodząc w światło szyby.

ROLETY COVER – to cieszący się coraz większym uznaniem klientów system rolety wolnowiszącej w półkasecie, bez prowadnic bocznych. Znajdujących zastosowanie w szczególności na dużych oknach lub w nowoczesnych wnętrzach, gdzie roletę wieszamy w miejsce tradycyjnego karnisza i jest ona nowoczesną osłoną okienną, nie wymagającą dodatkowo firan czy zasłon.

Do wszystkich wymienionych systemów możemy zastosować nowoczesne tkaniny DZIEŃ NOC lub tradycyjne tkaniny JEDNOLITE w wielu strukturachi bogatej gamie kolorystycznej.