Filtruj produkty
Wykończenie dolne
Wykończenie dolne

Rolety COVER półkaseta


Rolety Vegas COVER to klasyczna roleta wolnowiszącą w półkasecie o podwyższonej pojemności. Roleta COVER może być montowana na zewnątrz wnęki okiennej (nad oknem lub do sufitu) lub we wnęce. Doskonale nadaje się do zasłaniania większych powierzchni. Zaletą rolety COVER jest możliwość jej samodzielnego zdjęcia i ponownego założenia, bez konieczności odkręcania wieszaków montażowych.

Półkasetę rolety COVER oferujemy w kolorze BIAŁY, BRĄZ, ZŁOTY DĄB, ANTRACYT.

W systemie rolet COVER możemy zastosować nowoczesne tkaniny DZIEŃ NOC lub JEDNOLITE, które oferujemy w wielu kolekcjach, o bogatej gamie kolorystycznej, różnorodnej strukturze i różnym stopniu zacienienia.

Rolety wewnętrzne


W kategorii ROLET WEWNĘTRZNYCH oferujemy Państwu kilka rozwiązań
w zależności możliwości montażu oraz charakteru i wystroju wnętrza.

ROLETY MINI – to najbardziej minimalistyczne rozwiązanie, nadające się do każdego okna, a nie wymagające jakiejkolwiek ingerencji w jego strukturę. Jest to systemu be kasetki i prowadnic bocznych, a jedynie z prowadzeniem żyłkowym (pod tkaniną).

ROLETY CLASSIC – to klasyczny system w eleganckiej aluminiowej kasecie z prowadnicami bocznymi pcv. Przykręcana kaseta i przyklejane prowadnice boczne stanowią piękne i funkcjonalne wykończenie dla okna.

ROLETY PROFIL - to również system kasetkowy ale kasetkę możemy przykleić lub przykręcić do ramy okiennej. System charakteryzuje się prowadnicami przestrzennymi, gdzie materiał porusza się właśnie wewnątrz prowadnicy, nie wchodząc w światło szyby.

ROLETY COVER – to cieszący się coraz większym uznaniem klientów system rolety wolnowiszącej w półkasecie, bez prowadnic bocznych. Znajdujących zastosowanie w szczególności na dużych oknach lub w nowoczesnych wnętrzach, gdzie roletę wieszamy w miejsce tradycyjnego karnisza i jest ona nowoczesną osłoną okienną, nie wymagającą dodatkowo firan czy zasłon.

Do wszystkich wymienionych systemów możemy zastosować nowoczesne tkaniny DZIEŃ NOC lub tradycyjne tkaniny JEDNOLITE w wielu strukturachi bogatej gamie kolorystycznej.