Rolety MINI bez kasety - żyłkowe

Rolety Vegas MINI to system roletowy bez kasetki i prowadnic bocznych, jedynie z prowadzeniem żyłkowym. Żyłki rolety prowadzone są pod tkaniną, a nie obok niej. Dzięki temu, wyeliminowane zostało ryzyko zahaczenia o nie ręką przy otwieraniu okna, sama roleta zaś nie haczy o klamkę okna. Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale prezentuje się na każdym oknie.
Specjalne wieszaki mocujące pozwalają na bezinwazyjny montaż rolety Vegas MINI na oknie, również na oknie z wywietrznikami. Mocowanie dolne żyłek rolety pozwala na regulację ich naprężenia. System rolet MINI wyposażony został w samohamujący mechanizm Vegas, mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej. Mechanizm umożliwia ustawienie i zatrzymanie tkaniny rolety w dowolnej wysokości okna bez konieczności zaczepiania łańcuszka o jakikolwiek zewnętrzny haczyk czy blokadę.

Dostępne kolory osprzętu do rolet MINI to BIAŁY, BRĄZ, ZŁOTY DAB i ANTRACYT.

Maksymalna szerokość rolety mini dzień-noc: 170 cm
Maksymalna wysokość rolety mini dzień-noc: 230 cm

W systemie rolet MINI możemy zastosować nowoczesne tkaniny DZIEŃ NOC lub JEDNOLITE, które oferujemy w wielu kolekcjach, o bogatej gamie kolorystycznej, różnorodnej strukturze i różnym stopniu zacienienia.

Rolety COVER półkaseta

Rolety Vegas COVER to klasyczna roleta wolnowiszącą w półkasecie o podwyższonej pojemności. Roleta COVER może być montowana na zewnątrz wnęki okiennej (nad oknem lub do sufitu) lub we wnęce. Doskonale nadaje się do zasłaniania większych powierzchni. Zaletą rolety COVER jest możliwość jej samodzielnego zdjęcia i ponownego założenia, bez konieczności odkręcania wieszaków montażowych.

Półkasetę rolety COVER oferujemy w kolorze BIAŁY, BRĄZ, ZŁOTY DĄB, ANTRACYT.

W systemie rolet COVER możemy zastosować nowoczesne tkaniny DZIEŃ NOC lub JEDNOLITE, które oferujemy w wielu kolekcjach, o bogatej gamie kolorystycznej, różnorodnej strukturze i różnym stopniu zacienienia.

Rolety CLASSIC w kasecie - przykręcane

Rolety Vegas CLASSIC to cieszący się dużym uznaniem klientów system rolet w eleganckiej, opływowej kasecie aluminiowej, montowany na cztery wkręty do listwy przyszybowej. Płaskie prowadnice wykonane z PVC klejone są za pomocą taśmy piankowej do listew przyszybowych. Prowadnice zachodzą w światło szyby.
System rolet CLASSIC wyposażony został w samohamujący mechanizm Vegas, mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej. Mechanizm umożliwia ustawienie i zatrzymanie tkaniny rolety w dowolnej wysokości okna bez konieczności zaczepiania łańcuszka o jakikolwiek zewnętrzny haczyk czy blokadę.

Dostępne kolory kaset i prowadnic bocznych: BIAŁY, BRĄZ, ANTRACYT, SREBRNY oraz okleiny drewnopodobne w kolorze: ZŁOTY DĄB, ORZECH, MAHOŃ, DĄB BAGIENNY, WINCHESTER.

Maksymalna szerokość rolety: 170 cm
Maksymalna wysokość rolety: 230 cm

W systemie rolet CLASSIC możemy zastosować nowoczesne tkaniny DZIEŃ NOC lub JEDNOLITE, które oferujemy w wielu kolekcjach, o bogatej gamie kolorystycznej, różnorodnej strukturze i różnym stopniu zacienienia.

Rolety PROFIL w kasecie - bezinwazyjne (z możliwością przykręcenia)

Rolety Vegas PROFIL to system w kasecie aluminiowej, która jest mocowana zatrzaskowo na adaptery aluminiowe przyklejane do profilu okna za pomocą taśmy dwustronnie klejącej. Taka konstrukcja umożliwia wielokrotne zdejmowanie i zakładanie kasety bez użycia jakichkolwiek narzędzi.
Zaletą systemu PROFIL są przestrzenne prowadnice w kształcie litery C przyklejane do listew przyszybowych, nie zachodzące w światło szyby.
System PROFIL wyposażony został w samohamujący mechanizm Vegas, mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej. Mechanizm umożliwia ustawienie i zatrzymanie tkaniny rolety w dowolnej wysokości okna bez konieczności zaczepiania łańcuszka o jakikolwiek zewnętrzny haczyk czy blokadę.

W systemie profil oferujemy kasety oraz prowadnice w kolorze BIAŁY, BRĄZ.

W systemie rolet CLASSIC możemy zastosować nowoczesne tkaniny DZIEŃ NOC lub JEDNOLITE, które oferujemy w wielu kolekcjach, o bogatej gamie kolorystycznej, różnorodnej strukturze i różnym stopniu zacienienia.